Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Massimo Dutti - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-30, 12:01   #3229
Mandaryn7
Wtajemniczenie
 
Avatar Mandaryn7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 149
Dot.: Massimo Dutti - część VIII

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
do mnie też przyszła dziś paczka zamawiałam spodnie satynowe, są super! tylko mogłam chyba wziąć rozmiar mniejsze, bo mam jeszcze trochę luzu w pasie. Na pupie leżą świetnie.
Mam kilka par dżinsów i spodni garniturowych z MD, ale takich niby dżinsowych bawełnianych nie miałam wcześniej. Rozciągają się mocno? Dżinsy nie rozciągnęły mi się do tej pory (mam je już z 4 lata).

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------


super! ten sweterek fajny zielony fajny. a jak materiał? nie gryzie?
jesli chodzi o zgniłki to jestem w mniejszości mnie nie gryzie, w składzie nie ma wełny więc nie ma co gryźć chyba

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez bikus Pokaż wiadomość
Cóż mogę powiedzieć a te jeansy ze skórzaną lamówką i ze skórzaną wstawką to które są które? Bo już się trochę pogubiłam z tym nazewnictwem

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------



Ja też mam szale z MD i nigdy mi się nie pruły, ale w sumie mało je eksploatuję i może dlatego
Ja mam wełniany szal i chustę modal/bawłełna i tez mi się nic z nimi nie dzieje a dosyć często je noszę- szczególnie wełniany szal
Skórzana aplikacja to te jaśniejsze za 149zł a skórzana lamówka to te ciemniejsze za 179zł w razie czego wyślę Ci linki
Mandaryn7 jest offline Zgłoś do moderatora