Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-10, 18:02   #1766
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość

Ja go kupilam w TkMaxx, na wyprzedazy, 750 ml za 29 zł Regularne ceny to ok. 59 zł za taka pojemnosc. Mozna tez kupic zestawy (duzy szampon + duza odzywka, z tej samej serii) za 99 zł. Ogolnie w tych sklepach produkty Tigi sa regularnie dostepne, od 1,5 - 2 lat.
A ja mam taka wersje... chyba starą, bo butelka jest biała i ma kolorowe napisy. Dokladna nazwa to Tigi, Bed Head, Colour Combat, Dumb Blonde - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-shampoo.html
Szampon jest koloru perlowo-rozowego. Jest bardzo gesty, ale co ciekawe, bardzo latwo go spienic i rozprowadzic na wlosach i nie musze go nawet "rozrabiac" w wodzie, zeby to zrobic.
Kupilam sobie jeszcze odzywke z owsem i miodem, ale poki co czeka w szufladzie, az wykoncze maske keratynowa Kallosa (juz niedlugo!!!). Jesli mi sie te kosmetyki długofalowo sprawdza to to chyba bedzie moje włosowe odkrycie ostatnich lat.
a kiedy kupiłaś w TK MAXX? Jakoś teraz czy już dawno? Zastanawiam się czy u mnie by mieli...., ale jak już dawno kupowalaś to pewnie nie, a musiałabym specjalnie jechać - ciekawa jestem tego szamponu
kasza80 jest offline Zgłoś do moderatora