Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-13, 13:17   #3217
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
To w takim razie cieszę się,że moje narzekanie na coś się komuś przydaje przed chwilą nawet rozmawiałam ze znajomym księdzem,od słowa do słowa,no i że skoro jesteś ratowniczką to bla bla bla...odpowiedziałam,że nie pracuję w zawodzie,ale i tak cieszę się ze zdobyłam kwalifikacje,bo było cholernie ciężko,ale zdałam. Nie każdemu się to udaje.
I nastawiłam się już,że muszę znaleźć zatrudnienie w ,,zwykłych" zawodach. Bo moje ambicje też już wygasły,tzn ciężko mi bo ja się starałam,przygotowuję CV,kseruję dyplomy,jeżdżę po wszystkich przychodniach i szpitalach i nic z tego nie ma. Ani jednego telefonu. A potem uważają Cię za idiotkę,bo siedzisz w domu i nic nie robisz,tak jest najprościej powiedzieć.
Żeby tylko gdzieś mnie zatrudnili w najbliższym czasie,bo tak dalej nie może być. Widzę przecież,że jestem jak jakiś intruz,i pewnie wszyscy w rodzinie myślą,że mi taka sytuacja odpowiada. Wysłałam jeszcze dziś CV na pracownika biurowego,w sensie staż z możliwością zatrudnienia,a szukali osób zarejestrowanych w PUP,czyli ja idealnie się wpisuję w to. I zaraz poszukam kursów dofinansowywanych z UE. Mam nadzieję,że może chociaż z tej szkoły będę zadowolona,bo już wstępnie się zapisałam na kosmetykę,żeby tylko otworzyli kierunek. Jakby nie patrzeć,to jest to czymś,co mnie interesuje,no i chociaż będę miała coś sensownego do roboty. Już widzę reakcje niektórych osób z rodziny,pewnie pochwalą a w duchu będą szydzić że taka niezaradna a pcha się na kolejny kierunek. A sami kończą masę niepotrzebnych studiów :P
true story. znajomi tez tak mysla. a zwlaszcza ci, ktorzy maja spore doswiadczenie w sprzedazy-na kasie i bez problemu znajduja prace w innym sklepie. mnie nawet na kase nie chca bo doswiadczenie w sprzedazy mam krotkie. wiec w oczach innych jakas pewnie tepa jestem, ze ci bez studiow latwo dostaja prace, a ja nawet w biedrze jej nie dostane (zeby bylo jasne nie umniejszam nikomu).
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora