Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 17:20   #3230
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
Może pytanie lekko filozoficzne, ale jak myślicie, czy w dzisiejszych czasach lepiej mieć jakąkolwiek pracę, żeby mieć pieniądze, czy szukać czegoś, żeby się spełniać? (jeśli nie można mieć jednego i drugiego: czyli pracy marzeń, z której ma się pieniądze)

Ja jeszcze dwa miesiące wcześniej bym powiedziała, że może warto mieć inną pracę, niezwiązaną z wyuczonym zawodem, byle mieć tylko pieniądze (tyle, że ja miałam dobre możliwości i nie musiałam podejmować przez kilka miesięcy zwykłej pracy - pieniądze z pracy wakacyjnej, pomoc rodziców i trochę kasy z dorywczej obróbki zdjęć). Ale teraz wiem, że warto trochę poczekać (wiem, wiem, że niektórzy nie mają takiej możliwości...) na pracę marzeń bo to całkiem inna satysfakcja. Byłam w pracy dopiero 5 dni i już wiem, że to jest to, co chcę robić.
Na studiach pracowałam w różnych pracach( kelnerka, hostessa, sprzedawca) i mimo, że były to nawet fajne, z fajnymi ludźmi, to nie dawały AŻ tyle satysfakcji ile praca w zawodzie. Teraz po prostu wiem, że warto było studiować ciężki kierunek i dawać z siebie na nim wszystko.

Wszystko się może zdarzyć i każdej z was w nowym roku życzę pracy, która spełni wasze wymagania i da wam olbrzymią satysfakcję. Ja, mimo, że czasami po pracy siedzę jeszcze kilka godzin nad projektem, nad dokumentacją... to jest to dla mnie tak motywujące, że nawet mi to nie przeszkadza. Bo jest to to, co chcę robić w życiu.
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora