2007-08-11, 14:35
|
#1728
|
|
czyli Endżi
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 807
|
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)
Cytat:
Napisane przez kolmanka
powiedz mi ile dałas za ten produkt z Vichy?? Własnie o nim czytałam , ze stosuje sie go tylko wiosną i jesienią przez 3 tygodnie. Dobry jest? Rzeczywiscie pomaga?
|
Ta wersja kosztowała chyba coś koło 120-140zł. Kupowałam też dla mamy dermabrazję Vichy dla cery dojrzałej i ta była ciut droższa - może 170zł.
Zalecane jest żeby stosować go tylko wiosną i jesienią, bo ma w składzie kwasy (a wersja dla cery dojrzałej dodatkowo witaminę C) i mnóstwo innych składników, które miałyby przykry wpływ na skórę potraktowaną słońcem. Osobiście użyłam na razie 3-4 razy i nic mi nie jest Ale nie opalam się na słońcu i nakładam na buzię podkład z filtrem W przypadku mojej mamy sytuacja identyczna 
Myślałam, że będę używać np regularnie raz w miesiącu jako mocniejszy peeling, ale okazuje się, że kosmetyk jest taki intensywny w działaniu, że tylko bym sobie mogła krzywdę zrobić w ten sposób Mam raczej grubszą skórę a mimo to efekty widoczne są natychmiast. Myślę, że taka kuracja 2-3 razy w roku to jest to.
Jestem naprawdę bardzo zadowolona. Generalnie specyfiki Vichy mnie i mojej mamie nie służą, ale w tym przypadku naprawdę gigantyczne zaskoczenie. Byłam ze dwa razy na zabiegu mikrodermabrazji u dermatologa i mogę śmiało powiedzieć, że efekt po własnoręcznie wykonanym zabiegu z Vichy jest porównywalnie świetny Z tym że u dermatologa płaciłam 100zł za jeden zabieg a zestaw kosztuje trochę ponad 100zł. Buzia jest aksamitnie gładziutka, pory się oczyszczają i zwężają a drobne blizenki stopniowo rozjaśniają.
Wydajność jest rewelacyjna! Chyba nie przesadzę jeśli powiem, że wdg moich szacunków cały zestaw wystarczy na 50 zabiegów Denerwujące jest tylko to, że dwa z czterech specyfików są w saszetkach i trzeba wynaleźć jakąś metodę żeby je porządnie pozamykać po każdym otwarciu.
Podsumowując Polecam z całego serca
|
|
|