Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ludzie na Wizażu są niemili?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 01:13   #264
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez avesome Pokaż wiadomość
Serio? Na MZK udziliłam się może dwa razy ale z z doświadczenia wiem, że mamcie potrafią być bardziej napastliwe i wolę niektórych unikać mimo iż sama nią jestem
Szczerze mówiąc, na wizażu są fora, na których w ogóle się nie udzielam. MZK stanowi jedno z nich. Nie mam dzieci, więc poruszana w nich tematyka ciąż, wychowania, rozwoju dziecka absolutnie mnie nie dotyczy. I mówiąc wprost- nie interesuje.

Tym bardziej więc dziwią mnie mamy, które wpadają na wątek OZM na plotkowy i mnie pouczają/oswajają/... z tematyką macierzyństwa i wychowania. I zwykle konkludują swoje wypowiedzi: "Jak będziesz miała swoje to Ci się zmieni punkt widzenia". Względnie próbują mi udowodnić swoją wyższość, bo przecież one sa mamami, więc lepiej wiedzą. Nie przeczę. Ale czy nie lepiej dzielić się jednak swoimi spostrzeżeniami w w/w tematach na wątkach MZK? Ani ja, ani inne "bezdzietne" z konieczności czy wyboru przecież nie piszemy swoich mądrości na MZK. Skoro my potrafimy zachować pewną eksterytorialność to dlaczego tego samego nie może zrobić druga strona?
Wiem oczywiście, że każdy ma prawo pisać w dowolnych wątkach, jednak wypowiedzi niektórych (NIE WSZYSTKICH) mam najzwyczajniej mnie drażnią i wręcz prowokują do ironicznego tonu. Zaraz po tym, jak złapię się za głowę po lekturze niektórych postów.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując