Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca a niezadowolenie rodziny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-31, 19:58   #22
inz87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 59
Dot.: Życiowy dylemat - rodzina, praca, mieszkanie

Nie zwiększe pensji 3krotnie, bo musiałbym pracować 3 razy tyle (24 godziny na dobę?). Jest szansa, że zwiększę zarobki 2krotnie w czasie najbliższych 5 lat, żeby zwiększyć 3krotnie musiałbym już zostać dyrektorem, a na to się nie zapowiada, nie mam też takich ambicji.

Auta są warte 9 i 20 tys. zł., nie ubezpieczam AC - tylko OC (rocznie do 1000 zł).

Odkładam 1200 z 2500-3000 zł wyplaty. Żona ma zasiłek macierzyński (1000 zł) i zarządza tym we własnym zakresie, większość też sobie odkłada. Nie mamy dużych kosztów - 800 jedzenie+chemia, 250 paliwo, 600 mieszkanie, razem 1650 zł.

Nie wiem jak wygląda odwrócona hipoteka, na starość będzie mi wszystko jedno, dużo się do tego czasu zmieni. Odwrócona hipoteka faktycznie jest mało opłacalna, ale może do czasu mojej starości coś się zmieni, a jak nie to na starość można to mieszkanie sprzedać i wynająć kawalerkę.

Dziękuje za wszystkie wasze odpowiedzi. Utwierdziłem się w swoim przekonaniu, że warto zostać w aglomeracji, życie jednak pisze swoje scenariusze.

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez inz87
Czas edycji: 2015-01-31 o 20:03
inz87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując