|
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny ;)
Cytat:
Napisane przez zakonna
Ja duże promocję? W promocji kupuje łososia za 30 zł z kawałkiem, bo normalnie jest po 40 zł z kawałkiem. Wiec na jeden obiad idzie pół kg. Około 20 zł na samą rybę, bez dodatków, a to tylko obiad. A gdzie śniadanie i kolacje?
|
No ja nie zjem pół kg łososia zwykle robie nieco ponad 0,3kg i dziele na nierówne połówki , mniejsza dla mnie, większa dla tż. Do tego jakaś kasza/pieczone ziemniaki jakas surowka. I nikt nie jest głodny.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
|