Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne odchudzanie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 11:48   #1718
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
u mnie trochę śniegu posypało, ale generalnie tragedii nie ma. ostatnio z racji zwiększenia aktywności na zakupy latam pieszo, więc na raz nie przytargam za dużo (kupując codziennie butelkę wody i czasem karton mleka), więc pory moich posiłków się opóźniają, bo nie mam weny, co kupić i przygotować.
Za ten ruch
Ale z jedzeniem to trzeba te pory ogarnąć Może jakieś planowanie posiłków na dzień następny ewentualnie?

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
jestem w trakcie gotowania zupy rybnej. dwóch garów. ostatnio mam straszną fazę na rybcie
Ryb to ja nie lubię - no chyba, że jakiś łosoś

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez 88agnik Pokaż wiadomość
Madziulek co z jadłospisami? Ja na razie nie mam się czym chwalić, ale dzisiaj dzień w miare udany to się jutro pochwalę
Przepraszam, ale nie miałam wczoraj czasu za bardzo Później napiszę i wczorajszy i dzisiejszy

I Ty też to zrobisz Będą baciki

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Wow! Za☠☠☠iasty!

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
. Ja czekam na faceta od junkersa...od 6 dni jestem bez cieplej wody. Wczoraj mi zalozyl junkers, sprawdzil,picus glancus a na gorze zimna woda leci...no takiego wkur zalapalam ze on dzisiaj stad nie wyjdzie dopoki cieplej wody nie bedzie. A ja juz sobie z wlascicielka porozmawiam...
Oblicz jeszcze raz bo ja mam 1800 kalorii.
Mam nadzieję, że ta woda (a właściwie brak ciepłej) była przyczyną tego złego dnia

Jak na zły dzień to nie jadłaś tragicznie
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując