Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie wrześniowe 2015 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-19, 22:10   #3721
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Już znalazłam na stronie diagnostyki. To jest to PAPP-A i HCG-beta. Pisałyście tu o tym już wiele razy. Mam to zrobić przed usg genetycznym. Stresuja mnie takie rzeczy
A po co? Ten test (czyli test podwójny) robi się po usg genetycznym jeśli w genetycznym jest wynik wątpliwy. A Ty jesteś w jakiejś grupie ryzyka (wiek, choroby genetyczne w rodzinie)? Albo może ma po prostu taką procedurę że każdą pacjentkę wysyła najpierw na podwójny, potem na USG i wtedy jedno "ryzyko" wylicza.
Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Aha, pewnie Twoja ginka nie ma tego certyfikatu do robienia genetycznego i wtedy nie dostaje oprogramowania które to wylicza bo inaczej tego wyjaśnić nie umiem (co nie znaczy że jest złym lekarzem i źle robi badania, żeby była jasność).
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez owieczkaa
Czas edycji: 2015-02-19 o 22:44
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora