Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz też to zrobić"- THERM-LINE pomocy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-24, 12:23   #4
nieszkaa1
Przyczajenie
 
Avatar nieszkaa1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: "Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz też to zrobić"- THERM-LINE pomocy!

Witam wszystkich ponownie bo krótkiej nieobecności spowodowanej awarią sprzętu (czyt.laptop) nie mialam dostępu do internetu a tym samym do forum,żeby coś "dziubnąć" w temacie,a więc nadrabiam od dziś bo już wszystko pięknie "hula"

Jeśli chodzi o TLF zażywam jak napisał producent czyli 1 tabletka 2x dziennie. Dyskomfortu żadnego nie odczuwam po tych tabletkach nadal,zauważyłam natomiast większe parcie na pęcherz,że tak to nazwe. Oprócz tego że cześciej chodze do wc nic innego się "nie dzieje". Po tabletkach czuje się świtnie, mam dużo energii i jak zawsze na biezni biegam 60 min tak teraz nie jest dla mnie żadnym problemem wytrzymac 120min a kiedy schodze mam jeszcze wiele energii to wykorzystania na inne rzeczy. Dodam,że mam 2,5 roczne dziecko także jest co robić całymi dniami,tym bardziej że siły mam mnóstwo dzięki THERM LINE startuje z wagi 83 i licze na utrate choćby -10kg na początek . Ogółem moim zamiarem jest -15kg




__________________

"...Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u Twych stóp, stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach…"
nieszkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora