Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fitness Blender - kto ćwiczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-05, 20:10   #481
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 366
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez Kitty_91 Pokaż wiadomość
Witam

Z FB mam w zwyczaju regularnie ćwiczyć w zasadzie tylko 2 zestawy a są to pilates na uda i pośladki, oraz 37min cardio, a reszta to tak na "pałę" - w zależności na co danego dnia mam siłę i chęci Ostatnio w ramach restu chciałam sobie zrobić jakieś lekkie cardio, właśnie coś a'la moje ulubione: KLIK. Mimo, że bardzo lubię ten zestaw to zwyczajnie zaczął mnie on ostatnio nudzić, wiecie, znam już wszystkie ćwiczenia po kolei i miałam ochotę spróbować czegoś innego ale mimo wszystko utrzymanego w tym samym stylu. Trafiłam zamiast tego na jakieś "siłowe" cardio, konkretnie TO i z tego co zauważyłam to większość ich zestawów taka jest mimo, że są podpisane "cardio". Nie wiem, może nie umiem szukać ale widzę, że dobrze znacie ich treningi to może z własnego doświadczenia mogłybyście mi doradzić coś właśnie w stylu tego co wkleiłam na początku. Zależy mi żeby nie było siłowe, tylko właśnie takie lajtowe, bez nadmiernego obciążania mięśni - w sam raz na resta - ale żeby mimo wszystko poczuć jakąś zadyszkę

Witaj

Akurat ta 37 to rowniez moje ulubione cardio

Takim dosc lajtowym treningiem jak dla mnie jest 32 Oto link -----> https://www.youtube.com/watch?v=qWy_aOlB45Y.

Wyonuje go gdy nie mam za bardzo sil ani na 37 ani na 40. Cprawda ma troche cwiczen silowych ( w sumie malo), ale ogolnie trening jest bardzo przyjemny i srednio meczacy. Mysle, ze ma szanse wpisac sie w Twoje wymogi

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj Cardio HIIT Workout + Butt, Thighs, Abs: Ultimate Workout for Belly Fat Loss, No Equipment, zupełnie mi się nie podobało, nie lubię takich treningów, gdzie tylko skakanie i nic więcej Zmylił mnie opis, myślałam, że będzie coś wzmacniającego na tyłek i uda, no i się rozczarowałam.
A ja wlasnie lubie ten trening. Jest w moim stalym repertuarze Cudownie sie po nim czuje, wykonanie go tez nie jest takies straszne Proste , wzglednie intensywne cwiczenia Czsto go robie z 37 albo 32
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując