Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fitness Blender - kto ćwiczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-06, 10:29   #485
Kitty_91
Raczkowanie
 
Avatar Kitty_91
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 291
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Witaj

Akurat ta 37 to rowniez moje ulubione cardio

Takim dosc lajtowym treningiem jak dla mnie jest 32 Oto link -----> https://www.youtube.com/watch?v=qWy_aOlB45Y.

Wyonuje go gdy nie mam za bardzo sil ani na 37 ani na 40. Cprawda ma troche cwiczen silowych ( w sumie malo), ale ogolnie trening jest bardzo przyjemny i srednio meczacy. Mysle, ze ma szanse wpisac sie w Twoje wymogi
Dzięki na pewno wypróbuję

Przeklikałam szybko filmik i zauważyłam ćwiczenia wzmacniające ramiona, akurat to mi nie przeszkadza, tego nigdy dość - nawet przy cardio a ewentualne siłowe na pośladki czy uda zawsze można zamienić na pajacyki.Akurat z natury mam dość mocne uda a na pośladki i tak ćwiczę osobne zestawy, także nie chcę nadmiernie obciążać tych miejsc. Szczególnie, że codzienne ćwiczenia tych samych partii mięśni ogólnie dobrych skutków nie przynoszą

a propos ramion to chyba jeszcze wypróbuję w najbliższym czasie ten wklejony przez rombek :
Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
A na dokładkę Better Posture Workout - Exercises to Improve Posture and Prevent Hunched Shoulders z TŻ, bardzo lubię ten trening, ale po poprzedniku nie bardzo mogłam się nim rozkoszować
__________________
Moje Devia(nt)cje
Kitty_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując