Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fitness Blender - kto ćwiczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-09, 10:34   #497
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 366
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez Kitty_91 Pokaż wiadomość
Na nogi robię przeważnie pilatesy, najczęściej TEN, a oprócz tego 2x w tygodniu chodzę na jogę także jeśli konkretnie o nogi chodzi to skupiam się bardziej na wzmacnianiu i rozciąganiu niż na rozbudowie mięśni (one i tak wystarczająco sobie popracują przy okazji innych ćwiczeń, np. pośladkowych )

Akurat wczoraj byłam na jodze, dziś jestem wypoczęta także chyba walnę sobie coś siłowego a czas na to cardio 32 przyjdzie dopiero jutro lub pojutrze Dziś będzie brzuch i ramiona. Masz może jakieś swoje ulubione zestawy na brzuch? Zwykle robię z Natalią Gacką lub Mel B a z FB jeszcze chyba nie miałam okazji
Witam Pieknie Panie Wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszego swieta


I bardzo slusznie z ta joga i rozciaganiem na dolne partie ciala Uwazam, ze nie ma lepszych cwiczen na wysmuklenie nog. Pamietam, ze ja dzieki spacerom i cwiczeniom rozciagajaacym zmienilam uda z kolkowatych na dosc zgrabne

Co do cwiczen na brzuch to mam swoj ulubiony zestaw z gazetki Shapea. Jest wersja podstawowa i dla zaawansowanych, do tego sa dodatkowe cwiczenia da zdesperowanych gdy chcemy uzyskac szybszy efekt

Generalnie ja cwiczenia, ktore wykonuje na lezaco, nie robie z you tube. Dlatego, ze za kazdym razem musze sie odrywac od nich, patrzec jak wykonac dane cwiczenie. A nielubie czegos tkaiego

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
No i stało sie!!! 8 tygodni wyzwania za mną! wlasnie przed momentem zrobilam ostatni trening, jestem z siebie dumna. O efektach pewnie bedzie jutro...

No i zorientowalam sie, ze ostatecznie nie udalo mi sie zamowic rundy 5 (w tym pospiechu zapomnialam, ze juz jutro powinnam zaczynac nastepne 8 tygodni ). Jesli sie wyrobie, i od razu odesla mi pdf, to zaczne. Ale watpie, ze czasowo dam radę, bo jutro, jak zawsze w niedzielę mam dzien dla rodziny, i nie wiem czy dam rade zasiasc przed kompem.
Jesli mi sie nie uda- od jutra robie 5 day workout challenge-dostepny za free na youtube. Wiem, ze troche pozno dalam znac, ale moze ktos sie skusi??? I zacznie ze mna? To tylko 5 dni; treningi nie zajmuja wiecej niz godzinę dziennie
Potrzebne beda tylko ciezarki (albo jakis zamiennik, typu 2 male butelki woolite perły ). Pseudofeministka, moze Ty ?
5 dni oznacza zakonczenie programu w czwartek, ja w piatek moze przymierze sie do tysiaka :P bo dawno nie robilam.
A moze Ty, Martva?
O to moje gratulacje Czekamy na Twoja opinie odnosnie tego programu Chociaz w sumie wczesniej dwa razy opiniowalas , ale mysle ze takie podsumowanie wszystkiego byloby fajnie dla potencjalnego zainteresowanego Opinie co do programu czy udny czy efektywny czy bys polecila

Odnosnie tego treningu to hhyba juz go zaczelas? Musialabym zobaczyc jak wygkada ten program, ile trwa kardio Bo od dzisiaj biore sie ostro za cwiczenia W zeszlym tygodniu tez zrobilam zaledwie 3 x trening Pozniej wyjazd i tak sie bujam A efekty minimalne A od nowego roku mialo byc 5 - 6 X w tygodniu (jasssne)
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując