Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątpliwości przed ślubem. Strach czy koniec uczucia?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 13:21   #68
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Wątpliwości przed ślubem. Strach czy koniec uczucia?

Cytat:
Napisane przez Elise89 Pokaż wiadomość
2. Facet, który jest nieprzewidywalny, niedopowiedzialny, nerwowy i wszystko jest ważniejsze ode mnie - problem ten pojawia się głównie po alkoholu. Np jak gdzieś wychodzi to ustalamy, że nie będzie dużo pił, że wróci o konkretnej godzinie a w praktyce jest inaczej. Ustala coś ze mną a wystarczy, że pojawi się jakiś kolega, szwagier i już im ulega a nie liczy się z moim zdaniem i prośbami.
Z alkoholem, nieprzewidywalnością nie wygrasz, niestety.
Cytat:
Napisane przez Elise89 Pokaż wiadomość
Na szczęście jeszcze mam trochę czasu zanim przyjdą i zaczniemy zapraszać.Przepadnie głównie kasa, która poszła na zaliczki, trzeba będzie odsprzedać wódkę i obrączki.
Szczerze - lepiej, żeby nawet przepadła kasa, niż żebyś miała trwać w chorym związku. Bo dla mnie to co się dzieje z jego strony, zdrowe nie jest. Tym bardziej, że nie chciał pracować nad sobą; nie chce też zająć się problemem.
Cytat:
Napisane przez Elise89 Pokaż wiadomość
W sobotę sie pokłóciliśmy i powiedział mi, że jak się rozstaniemy to On bez problemu sobie znajdzie nową dziewczynę a ze mną to nikt dłużej niż pół roku nie wytrzyma bo mam taki charakter, że nie potrafię nic dać od siebie. A ciekawe czy ktoś zaakceptuje Jego wybryki ? Próbował dać mi do zrozumienia, że jak się rozstaniemy to ja będę cierpieć a nie On ....
Zagrywki emocjonalne i manipulacje. Czy będziesz cierpieć - zależy od Ciebie. Zresztą, jesteś przy nim w związku i jak sama piszesz - sielanka to nie jest. Masz wsparcie rodziny, bliskich. Jeśli znajdziesz w sobie siłę do zawalczenia o siebie, na pewno Ci się to uda i będziesz szczęśliwa.

cherry, Lianca Dobrze czytać o takich zakończeniach.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując