Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-23, 12:43   #314
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Patix20 Pokaż wiadomość
O różnicach w składzie nie mam pojęcia i szczerze mówiąc nie znam się na tym ani trochę. Micele z tej serii też nie przypadły mi do gustu. Wolę różowego Garniera.

Aktualnie kończę powoli Regenerist na dzień tej samej marki. Kupiłam go ze względu na zaufanie do kremów Dermedic i moje pierwsze oznaki starzenia, które zaczęły być widoczne. Krem dobrze nawilża, lubi się z podkładami, szybko się wchłania, jest lekki, ale niestety z oznakami starzenia to nie widzę różnicy.
Jeszcze nie zauważyłam by jakikolwiek krem zlikwidował zmarszczki Co najwyżej może napinać skórę i wtedy są mniej widoczne, lub silikonki
Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki polecacie krem nawilżający, który nie zapycha i dobrze się wchłania?
Zależy do jakiej cery. Zapychanie jest sprawą indywidualną jednej osobie krem podejdzie innej nie. Zerknij na parę postów wyżej.
Dobre są kremy z Bielendy, Lirene, Erisa, Pharmacerisu.
Osobiście nie polecam AA, Iwostinu, Tołpy
Zobacz może kremy typowo apteczne.
Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Ja polecam ten z kwasem hialuronowym firmy BanDi, ewentualnie żel- krem Hydra Vegetal firmy Yves Rocher.
Yves Rocher nigdy nie miałam, choć mam sklep prawie pod nosem
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując