Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Booking czy airbnb? opinie i doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 11:22   #24
InesInes
Raczkowanie
 
Avatar InesInes
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 86
Dot.: Booking czy airbnb?

Cytat:
Napisane przez weronikapoznan Pokaż wiadomość
Ale do meritum - z portalu aribnb korzystamy bardzo często i w chwili obecnej nie wyobrażamy sobie innej formy spania na naszych wyjazdach. W cenie hostelu/hotelu możemy spać w CAŁYM mieszkaniu, naprawdę bardzo fajna sprawa. Faktycznie jak ktoś tutaj napisał jest kod referencyjny gdzie dostajemy ok 80 zł do pierwszej rezerwacji. Raz na jakiś czas portal wypuszcza kody rabatowe - uwaga bez minimalnej kwoty rezerwacji, nam udało się trafić na apartament we Wrocławiu o wartości 300 zł za DARMO, ale trzeba być szybkim

Warto mieć polajkowane strony z podróżami na FB, często wrzucają info odnośnie takich promocji.


Działanie portalu airbnb jest połączeniem bookingu z couchsurfingiem.
Przeglądamy oferty jak na portalu z hotelami, gdy znajdziemy odpowiednia ofertę, piszemy wiadomość do gospodarza z zapytaniem czy termin jest dostępny, jeśli tak to rezerwujemy. Płacimy karta i uwaga, następuje pre-autoryzacja, czyli gospodarz wie ze płaciliśmy ale nie widzi pieniędzy od razu, dopiero po naszym wyjeździe (bank blokuje środki na naszym koncie). Dzięki czemu obie strony maja gwarancje bezpieczeństwa. Mój chłopak napisał nawet poradnik jak korzystać z airbnb, osoby zainteresowane zapraszam do lektury

http://www.wykop.pl/artykul/2192152/airbnb-poradnik-jak-tanio-i-bezpiecznie-wynajac-mieszkanie-w-cenie-hostelu/

P.s Gdybyście miały jakieś pytania odnośnie portalu airbnb czy taniego podróżowania, piszcie na priv, na pewno pomogę
W przyszłym tygodniu lecę do Bristolu i po raz pierwszy zarezerwowałam nocleg przez tą właśnie stronę. Jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie .
__________________
Bilingual Blog for English Learners
InesInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując