Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pozew o alimenty- prosze o pomoc w sporzadzeniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 16:01   #88
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: pozew o alimenty- prosze o pomoc w sporzadzeniu

Cytat:
Napisane przez mamasierpniowa2 Pokaż wiadomość
Póki co dał mi przed wyjazdem kasę za 2 miesiace i nalega na zainstalowanie skype żeby widzieć dziecko co mu skutecznie utrudniam bo jestem na niego wk...
Współczuję Twojej córce. Rozstaliście się, ale niestety jesteś matką, i co jak co, ale Twoja córka nie powinna w żaden sposób odczuwać tego, że jesteś wkurzona na jej ojca ani jakie masz o nim zdanie. Moi rodzice się rozstali w kiepskiej atmosferze, ale całe szczęście moja mama nigdy w życiu złego słowa nie powiedziała na tatę i odwrotnie, zawsze też mogłyśmy się z nim widywać ile tylko chciałyśmy.

Co do tych alimentów, to pytasz o nie już od dawna i cały czas się zastanawiasz, czy lepsze 500 zł, czy zasądzone 300 zł. Wizażanki Ci odpisują, a Ty i tak robisz po swojemu. To po co pytasz o radę? Moim zdaniem lepiej było już w sierpniu zasądzić prawnie te alimenty, bo teraz na odległość będzie to o wiele trudniejsze. Zastanawiałaś się i analizowałaś, zyskałaś ponad pół roku płacenia Ci wyższej kwoty, a teraz może nie będzie płacił wcale. Mam wrażenie, że Ty zupełnie nie umiesz nic załatwić i znosisz potulnie wszelkie przekręty. Choćby miał zasądzone 300 zł, to masz prawo prosić go o dodatkowe pieniądze i jeśli go stać, i tak jak mówisz dziecko kocha, to czemu miałby Ci ich nie dać?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując