Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny po depilacji - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-26, 14:51   #798
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rudenka Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy na takie biała blizny ten cepan pomaga, bo on chyba działa rozjaśniająco. Myślę, że po komarach to to samo powinno z czasem zejść. Z resztą jak opalenizna zejdzie to kolor pewnie się wyrówna, a poza tym jesień już idzie, więc nie masz się czym przejmować, do wiosny pewnie śladu nie będzie. Nawet ja dzisiaj z większym optymizmem patrzyłam na moje nogi. Mam wrażenie, że skóra się lekko ujednoliciła. Po balsamie brązującym przebarwienia złapały bardziej na pomarańczowo, a teraz ta pomarańczowa warstewka złuszcza się delikatnie wraz z naskórkiem(to pewnie ten balsam wysusza smarowaną wcześniej maścią skórę, która przez to się łuszczy). Z jednej strony fajnie że jesień idzie, bo będzie można bezstresowo w długich spodniach śmigać, ale z drugiej strony, jak pomyślę o kolejnym roku akademickim i pisaniu pracy...
właśnie zastanawia mnie dlaczego cepan ma właściwości rozjaśniające skoro blizny są z reguły jaśniejsze od skóry
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując