Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe detale u świadkowej na ślubie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-15, 22:48   #1
Alex_ororo
Przyczajenie
 
Avatar Alex_ororo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3

Białe detale u świadkowej na ślubie


Hej, mam pewien problem z doborem dodatków

Jestem świadkiem na ślubie siostry. Wszystko na ślubie będzie zachowane w większości w tonacji białej, z elementami delikatnych odcieni różu. Wiem, że jako świadek powinnam w miarę możliwości się "dopasować" do motywu, wiec zakupiłam sukienkę (którą zobaczyć można w załączniku) w kolorze jasny róż/nude/łosoś/jak zwał tak zwał.

Nie wiedziałam jakie dodatki mają być, ale radzono mi, by do tej sukienki wybrać białe detale. Dokupiłam więc biały żakiecik i białe czółenka na obcasie a la drewno (również w załączniku). Przyznam, że trochę się tego obawiam, bo choć siostra żadnych obiekcji nie zgłasza, to wiem że kolor biały jest zarezerwowany wyłącznie dla panny młodej, a nie chcę wyjść na wyrodną siostrę.

W teraz konkretne pytanie dotyczące doboru torebki/kopertówki:
Czy muszę do tych białych detali dobrać koniecznie białą torebkę? Czy może być w jakimś innym kolorze, ewentualnie jakieś inne buty? Jak już mówiłam, trochę się czuję niepewnie z tymi białymi elementami, ale według życzenia siostry miałam się kolorystycznie dopasować. Ważne jest też to, że wszystko ma być na konserwatywnie, więc awangarda raczej odpada.

Bardzo proszę o opinie, za które z góry dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka_roz.jpg (63,5 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka_zakiet.jpg (67,4 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czolenka_bile.jpg (13,7 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez Alex_ororo
Czas edycji: 2015-04-16 o 01:00
Alex_ororo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując