Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 12:05   #3638
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
masz balerinki? jaki trzeba z nich brać rozmiar? bo chciałam sobie kupić a nie mam pojęcia czy swój czy jak
Ja biorę swój rozmiar, ale to też dużo od modelu zależy. Najlepiej zamawiać w sklepach gdzie mają darmowy zwrot w razie czego np answear

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
oo widzisz to chyba nie trafiłam na te węższe. Wszystkie które przymierzałam były za szerokie . Ale ja mam naprawdę wąską stopę wiec w sumie mnie to nawet nie zaskoczyło. A masz takie zwykłe balerinki,czy jakieś z paseczkiem?

Ooo pościel z h&m nie wiedziałam,że mają . Jakie pierwsze wrażenie jeśli chodzi o jakość materiału? pokaż co ładnego masz

Ja bym poszła na zwykle malowanie tzn jakiś ładny wiosenny kolor. Kiedyś mi zrobiła taki malinowy, wyglądał obłędnie. Hybrydy na stopach powiadasz...hmm no jest to jakaś myśl,bo tj piszesz faktycznie rosną wolniej niż u dłoni. Malowanie malowaniem ja jednak się zawsze najbardziej ciesze z tego,że stopy są taaakie gładkie jak u dziecka. W domu nigdy,aż tak nie jestem w stanie ich doprowadzić.
Bez pasków Ładnie trzymają się nogi, ale to nie są buty na upały... na wiosnę, ciepłą jesień - idealne! I pachnące gumą balonową

Pościel fajna, 100% bawełny Wygląda na żywo bardzo ładnie:

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0255598001.html

Gladziutkie stopy to podstawa - wiadomo Ale ja lubię mieć pomalowane paznokcie, a teraz gimnastykowanie się przy malowaniu stóp - nie dla mnie A ja już mam 3 tygodnie hybrydę i wygląda idealnie, błyszcząca... tak jak ją położyła tak samo cały czas wygląda Super!


--
Dzisiaj wciągniemy z mężem ostatni kawałek ciasta z rabarbarem i truskawkami... i chyba zrobię jakieś kolejne ciacho Jakoś mnie natchnęłyście Ale to jutro raczej...
__________________
2+2

Edytowane przez Nicole`_
Czas edycji: 2015-05-05 o 12:06
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora