Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-07, 07:46   #4148
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
tak, jedne i drugie 39. ja bym szare chciała, ale widzę, że decyzja już podjęta. w sumie pudrowe też spoko, na początku mnie raził ten obcas, w szarych też, a teraz już w sumie nie.



no lipa z tymi CH.




czemu one mają taki skopany rozmiar. trzymam kciuki, żeby z wkładką dały radę. może ta matowa guma jest bardziej miękka i nie będzie tak cisnęła?



to klikaj czerwone i już.
Może być Snula, ale ja i tak wzięłam 37 bo spróbuje te wkładki. U mnie to pół rozmiaru różnicy.
Mnie na zdjęciach dalej razi, zastanawiam się jak będzie w realu.

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
morelle który sprzedawca ma tak tanio?
niestety na ricarrdo nie włazi mel na promo
stock_a_porter


Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Właśnie też mi się wydaje, że ona jest bardziej miękka

Zobacz wątek wymiankowy, może coś jest

Właśnie miałam Cię pytać skąd spódnica ale widzę,że dodałaś linki, świetna zazdroszczę nóg!!!
Jeśli palce nie wyłażą bardziej podczas chodzenia to są ok



Ale by mi nogi wydłużyły bo Tobie to niepotrzebne!
a co do tych move to ja wrzucałam zdjęcia z riccardo i wydaje mi się, że tam dobrze był odwzorowany ich kolor... raczej nie są jak harmonic (czy one nie były w ogóle matowe?)





Zazdro, wszystkich trzech rzeczy

Nie, one błyszczące były. Jednak ten różowy był taki tandetnie mydelniczkowy Przynajmniej dla mnie

Cytat:
Napisane przez sternik Pokaż wiadomość
No to aby tylko były dobre, fajny kolor wybrałaś, Ty wolisz jaśniejsze Melissy więc powinnaś być zadowolona

Fajna spódnica!

Gratulacje w dobrym czasie dotarły, zdążyły przed ciepłymi dniami. To jaki następny kolor?
Dzięki Masz rację, a z szarymi różnie u mnie bywa.

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
kurczę, to może spróbuję z szarymi albo cielistymi.



no dokładnie, wyczekałam swoje, ale już je mam. na daną chwilę to wszystkie kolory mi się podobają, haha.
39 są czarne, czerwone i pudrowe. Jedne, więc Snula decyduj
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora