2015-05-09, 19:29
|
#105
|
Rozeznanie
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 601
|
Dot.: Moje pachnące zacisze-czyli wielbicielki wszystkiego stylowego-pachnącego
Cytat:
Napisane przez Laura2112
Hej 
Ja też muszę mieć nastrój, żeby psiknąć odświeżaczem. Ale bardzo ładne wypuszcza na zimę Glade: Jabłko z Cynamonem, można stosować też na tkaniny i ubrania.
Wczoraj nazbierałam sobie bzu <3 A dziś będę siać poziomki 
|
Lubię połączenie jabłka z cynamonem, więc może i nawet spróbuję. A jak z intensywnością tego odświeżacza?
Aktualnie do aromatyzacji pomieszczeń preferuję olejki w kominkach. Od jakiegoś czasu mój ukochany to bergamotowy z L'Orient. Jest tak piękny, że mam ochotę na inne olejki tej firmy. Świece też lubię, a od mamy zaraziłam się tymi o zapachu opium 
U mnie dzisiaj zapachowe niebo: na dole pachnie nazrywanym bzem i narcyzami, na dworze wszelkimi rodzajami kwiatów, a u mnie w pokoju kwitnie i powala zapachem mandarynka. Do tego parę kropelek ulubionych perfum i grejpfrutowa herbata Big Active.
__________________
24/2015
1/2016
czytam 
Cytat:
„Nie ma dla mnie wystarczająco dużej filiżanki herbaty ani wystarczająco długiej książki.”-
- C.S. Lewis
|
|
|
|