Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-21, 18:42   #3062
lekkaatletka
Zadomowienie
 
Avatar lekkaatletka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 1

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Ja i tak jedną porcję mm daję dziennie, bo jeszcze nie produkują mi tyle piersi i wieczorem nie mam co dać, w nocy często odciągam ( tzn, około 23-24) i podaję jej rano po piersi, jak jeszcze marudzi.
A bawi się w ten sposób, że pierś wysuwa z buzi i wkłada palce, albo moje próbuje zabrać i włożyć sobie do buzi. Dziś po tym lekarzu bardzo ladnie jadła, dwa razy po 20 minut non stop

przestraszyla sie doktora
A probowalas jej przytrzymac łapki żeby miala tylko piers do wziecia? Bo jak bierze paluszki do buzi to glodna i moze trzeba nakierowac.
Ja wieczorem mam malo pokarmu a w nocy od 3 mam duzo i mala szybko i sprawnie na pol-spiaco je. Moze to jest sposob ?




Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Jezuu to Wy musicie wybudzac co 3 godz, a mój średnio co 2,5 sam się budzi... zazdroszczę serio!
E tam, teraz budze, a za tydzien znow sie jej odmieni nad ranem,od 5 budzi sie na jedzenie co godzine-poltorej
lekkaatletka jest offline Zgłoś do moderatora