Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chorwacja - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-10, 10:35   #994
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie ceny są w Chorwacji? Taniej niż u nas, drożej? Waham się nad wyjazdem wakacyjnym między Chorwacją, Grecją, a Turcją z czego dwa pierwsze dotyczą pobytu bez wyżywienia. Ile wziąć kun by przeżyć przez tydzień czasu?
Drożej i zauważyłam, że drożeje z każdym rokiem. Byłam 2 lata pod rząd i różnica była dość zauważalna. Nam parę lat temu na 2 osoby na tydzień tylko na samo jedzenie wystarczyło 500 euro (ale my nie pijemy alkoholu i nie lubię lodów). możesz sama sobie sprawdzić w necie ceny w jakimś chorwackim markecie, tu na przykład http://online.konzum.hr/#!/home

jeżeli będziecie jeść na mieście, to różnie wychodzi, cevapcici mogą kosztować i 50 kun w jednym miejcu, a w drugim 95

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Piękne jest pirackie miasteczko Omisz. Plaża prawie piaszczysta, łagodna, długo płytko.
zwiedzałam Omiś 2 razy, faktycznie ciekawe pirackie miasteczko, ale jak na cały urlop nie polecam, bo przez Cetinę woda jest bardziej zimna niż w miasteczkach parę km dalej. I cały czas tłok na uliczkach. Lepiej przejechać właśnie te parę km dalej i zostać w Pisaku, Marusicach albo inną stronę w Podstanie. aaa i w Omisiu polecam spływ Cetiną

a tak ogólnie, radzę wejść na stronę cro.pl, jest tam masa relacji o wakacjach w Chorwacji i też można zadać pytanie co i jak i cromaniacy () na pewno pomogą

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możecie mi doradzić jakąś miejscowość w Chorwacji z w miarę łagodnym zejściem do wody, żwirowym, przyznam szczerze, że boje się wody i pływam tylko w miejscach w których mogę dotknąć stopami dna, stad moje pytanie.
Myśleliśmy wstępnie o miejscowości Baska Voda, może macie jakieś noclegi do polecenia w środkowej Chorwacji?
Byłam w Baśce, też fajna miejscowość, plaża właśnie odpowiada twoim wymaganiom, ale jest problem z parkingami (chociaż w Chorwacji wszędzie z tym problem) i bardzo duuuuużo ludzi (patrz zdjęcie) jeszcze sprawdź sobie Tucepi, Podgora, Makarska (ale też bardzo duuuużo ludzi)
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując