Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drzwi wejściowe antywł. do mieszkania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-18, 12:30   #22
kluczyk_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 23
Dot.: Drzwi wejściowe antywł. do mieszkania

Cytat:
Napisane przez Anusia : )( : Pokaż wiadomość
Ja brałam Gerde klasy C i jestem bardzo zadowolona. Drzwi powinny otwierać się do wewnątrz, tak mi przynajmniej powiedział Pan monter. Pierwszego dnia zazwyczaj montują drzwi (jest przy tym trochę sprzątania - głównie tego pyłu). Następnego dnia (kiedy drzwi i ościeżnica już dobrze osiądą - dosuwają próg. Dobrze w ciągu tego dnia zwrócić uwagę na wszystkie luzy, ewentualne tarcia i skrzypienia. Posprawdzaj czy zamki dobrze chodzą, czy nic nie haczy, nie trze, czy klamka dobrze odbija. Jeżeli coś jest nie tak, to od razu trzeba zgłosić jak przywiozą próg to poprawią.
Mam wrażenie, że ten montażysta po prostu zapomniał progu na montaż zabrać i umiejętnie się do tego nie przyznał. Jeśli drzwi lub okna są odpowiednio osadzone i pianka wyschnie zanim zacznie się normalnie z nich korzystać to przez dobę nie wiele się zmienia. Zawiasy powinny tak trzymać skrzydło by po wyregulowaniu nie opuszczało się. Właśnie w tym celu wymyślono zawiasy 3D.
kluczyk_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując