Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krem na dzień z filtrem - o naturalnym składzie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-21, 17:35   #138
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Krem na dzień z filtrem - o naturalnym składzie?

Czy mozna uzywac filtrow przeznaczonych dla dzieci przez doroslych?
Co myslicie o kremach:
BIODERMA Photoderm Kid SPF50+ mleczko dla dzieci
AQUA, DICAPRYLYL CARBONATE, OCTOCRYLENE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, CYCLOMETHICONE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, ECTOIN, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, CREATINE, C20-22 ALCOHOLS, DECYL GLUCOSIDE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, XANTHAN GUM, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BLUE 1 (CI 42090), DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, CHLORPHENESIN, PHENOXYETHANOL

oraz

LA ROCHE Anthelios 50+ Kids mleczko
Aqua, Titanium Dioxide, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Alcohol Denat, Diisopropyl Sebacate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Propylene Glycol, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, Stearic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Aluminum Hydroxide, Ammonium Polyacrldimethylauramide/Ammonium, Polyacryloyldimethyl, Caprylyl Glycol, Disosium EDTA, Drometrizole Trisiloxane, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, Palmitic Acid, PEG-100 Stearate, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Tocopherol, Triethanolamine.

mam atopowe zapalenie skory, do tego wszystko mnie uczula,podraznia, mam od razu plamki i pelno krostek. Potrzebuje filtru na twarz (minimum 30) poniewaz uzywam teraz masci przy ktorych wyjscie na slonce bez filtra jest zlym pomyslem i musze cos zakupic, przejrzalam mase i sama nie wiem juz co wybrac

mam jeszcze jeden, nie dla dzieci juz:

John Masters Naturalny mineralny filtr przeciwsłoneczny SPF 30 50 ml
Skład
Składniki aktywne:
dwutlenek tytanu 7,5% - działanie przeciwsłoneczne
tlenek cynku 5,0% - działanie przeciwsłoneczne

Składniki nieaktywne
Aqua (water), aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice,* capric caprylic triglycerides, ethyl hexyl palmitate, glyceryl stearate, glycerin, cetyl alcohol, jojoba oil,* shea butter,* panthenol, tocopherol acetate, allantoin, sodium pca, green tea extract,* magnesium aluminum silicate, hyaluronic acid, calendula extract,* ethyl hexyl glycerin, benzyl alcohol

Edytowane przez ckin2u
Czas edycji: 2015-06-21 o 17:47
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując