Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-23, 11:09   #1715
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

hej hej dziewczynki witam sie z kawką

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
Elciu dziękuje za pamięć! Tak juz po ślubie jestem strasznie zmeczona.. Przygotowaniami.. Weselem itp. Podczytuje Was, ale ńie mam sił odpisywać.. To był najpiękniejszy dzień w naszym zyciu! wlasnie zaczal sie 2 cykl.. Zaczynamy kolejne staranka moze tym razem sie uda? czego Wam również życze!

Lecę dalej ładować siły.. Jutro plener
heej super super ze juz po stresie no i tyle wrażeń.. to tez nic tylko sie kochać i dzidzi robić bede trzymac kciuki
i własnie, dawaj no pare fotek

Cytat:
Napisane przez sadonkowa Pokaż wiadomość
Afrodita wrzuć chociaż jedna fotke ze ślubu i wesela moje było 3 lata temu a ja chętnie poogladalabym szczęśliwą Pannę Młodą

A widział ktoś Sugar i Triss? Jakoś mi umknęły czy gdzieś znikły? kobitki odezwijcie się jak wszystko u Was ok
moje bylo 6 lat temu hihi takze tez chetnie popatrze
ja jestem nie umarłam i mam sie dobrze

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
Ja tez jestem, czytam
Ale nie wiem co pisać
oj tam wymyśl jakiś temat
co tam dzis na obiad gotujesz? hihih

Cytat:
Napisane przez SzA10 Pokaż wiadomość
Sadonkowa daj znać jak beta )


Dziewczyny proszę o kciuki przez tydzień!! teoretycznie zaczęły mi sie dni płodne i mam zamiar wykorzystać tż co do dnia a jutro ide do gina na kontrole zrobić cytologie i poprosze żeby podejrzał pecherzyki..... w sumie po to sie zapisałam żeby powiedział mi czy to juz owu czy nie, a moja kumpela co do niego chodzi mówi ze on tak nie gada.... tylko ze sa piekne pecherzyki i co ma byc to bedzie, ale nie mowi zeby np. dzialac dzisiaj bo widzi ze jest szansa, tylko mówi " na spokojnie dzialajcie sobie " troche mnie to wkurzyło...... no ale i tak pojde bo czas na przegląd podwozia
hej
kciuki bedą trzymane.. wykorzystaj chłopa ile wlezie
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując