Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-26, 12:52   #4283
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
no co chcesz, przecież ropa naftowa to dar natury co nie swoją drogą te teksty to chyba dla tych co na składach się nie znają

dokładnie, chwalą się brakiem jednego świństwa upychając inne do opakowania

ehhh dziwczyny, weteranki wątku może jeszcze mnie pamiętają podczytuję Was od pewnego czasu i pora mi tu chyba wrócić, bo znów zapasy mi się niebezpiecznie powiększyły a miejsca w łazienkowej szafce ubyło, ponieważ synek ma azs i mnóstwo jego specyfików też tam stoi, co niestety mi nie przeszkadza w dalszym kupowaniu dla siebie dajcie mi może jakieś baty na zachętę
cześć A myślałam, że CI już zapasy stopniały
[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;51868220]Ja jak kiedys miałam bloga to zapasy rosły i do dzis sie pozbyć nie moge niektórych- moje rozwiazanie- nie miec bloga bo wtedy sie chce miec wiecej, testować [/QUOTE]
ja jak nie przeglądam blogów, wątków zakupowych na wizażu to mniej kupuję Oglądam może tylko 3 blogi na stałe.
Ale teraz znowu wkręciłam się w filmiki z yt
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora