Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 09:20   #16
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Powraca córka marnotrawna sporo Was podczytuję i chcę zameldować, że dzielnie zapuszczam. Włosy mają się całkiem nieźle, udało mi się całkiem pozbyć cieniowania na długości i zapuścić pasma z przodu - zawsze nosiłam je mocno wycieniowane i widać skutki tego, są delikatne i szybko się niszczą.
To moje ulubione serum, wydajne, lekkie i przy regularnym stosowaniu naprawdę działa. Ja nakładam jedną pompkę na długość za łopatki.

Od dłuższego czasu dzielnie denkuje, bo przez kupowanie na promocjach namnożyło mi się odżywek, ale wszystkie z nich są mało wydajne, więc to prawie żadne zapasy mam 2 odżywki Timotei z olejkami, 2 Garnier Oleo Repair i jedną nowość w różowym opakowaniu. 2 odżywki w tubach Isany, bardzo lubię żółtą i Isane olejkową. NaturVital aloesową, 3 odżywki PO i 3 Kallosy - Omega jest lepsza od mojego ulubionego banana. Planuję dokupić Aloe i Blueberry jak coś zużyję.

Z olei mam różne resztki, ale nakładam je mieszając je z odżywką, świetnie się tu sprawdza Isana z olejkami i wszystkie świetnie działają.

Przez 2 miesiące walczyłam z intensywnym wypadaniem, było naprawdę dramatycznie. Pomógł mi niezawodny spray Seboradin Niger, szampon Radical Med i Pharmaceris.
Aaaaaa kto to się odnalazł! Hej hej! Po przeczytaniu opisu jestem bardzo ciekawa jak wyglądają teraz Twoje włosy - wstawisz kiedyś foto?

Omega lepsza od bananka? Jak to? Aaaa no i znów pokusy na drodze
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora