Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta paleo.
Wątek: Dieta paleo.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-06, 22:00   #1818
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Dieta Paleo

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
Z jakiego miasta jesteś?
Poczytaj sobie bloga Anity http://www.alpacasquare.pl/ W bardzo przystępny sposób przedstawia podstawowe informacje o tarczycy i pisze jak sobie radzić nie mając dobrego endo Ponadto jakiś czas temu zebrała w jednym miejscu namiary na dobrych endo z różnych miast, może akurat trafisz?



Moja rada - nie rzucaj się na głęboką wodę. Zacznij od eliminacji glutenu i chemii, to zawsze będzie niezbędne z innymi produktami działaj stopniowo, krok po kroku, sprawdzaj co Ci szkodzi, może nie będzie takiej szybkiej poprawy, ale też unikniesz rzucania się na to, co nie możesz. Stopniowo, krok po kroku, myślenie Ci się przestawi i pewnych rzeczy w ogóle nie będziesz traktować jako coś jadalnego
Druga rzecz - dogadzaj sobie, nie możesz się czuć jak na diecie, gdzie ciągle sobie czegoś odmawiasz, bo Twoja psychika będize tylko czekać na jej koniec próbuj nowych smaków, zobaczysz ile jest genialnych produktów, o których nawet nie wiedziałaś piecz z mąki kokosowej, kasztanowej, jedz banany, kokosa...
W necie jest masa przepisów, moje ulubione blogi przepisowe to readthelabel i cookitlean - dziewczyny mają naprawdę świetne pomysły

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------



orzechy ziemne to tak naprawdę nie orzechy, tylko strączki
masło z prawdziwych orzechów czy migdałów jest ok (pod warunkiem, że samorobne, albo kupne bez chemii w składzie), ale lepiej nie przesadzać ze względu na omega 6
w sumie to racja, a ja myślałam że jest w miarę zdrowe i nieszkodliwe
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując