Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-07, 22:33   #663
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy wyglądam bardzo młodo z twarzy, raczej na swój wiek, tak myślę, ale jestem dość niska (162 cm mam maksymalnie, nie wiem dokładnie), a różnica wzrostu między mną z TŻ to 30 cm i na przykład nie lubię chodzić z TŻ za rękę, bo serio wyglądamy jak ojciec z córką

Ja lubię naturę, lubię widoczki, lubię spacery po lesie, łące, nad rzeczką itp., ale co najwyżej na weekend, żeby się wyciszyć. Za to najbardziej mi się podoba jak w danym miejscu można połączyć przyjemne z pożytecznym - w Polsce takim miejscem jest dla mnie Trójmiasto (jest i plaża i zabytki do zwiedzenia). Niestety nigdy nie miałam okazji być ...
Mieszkam w Gdańsku i kiedyś nie lubiłam tego miasta, marzyłam o wyprowadzce, a teraz uważam, że jestem szczęściarą, że mieszkam w takim pięknym miejscu
A co do tżta - wzrost wzrostem, ale ze zdjęć Twój tż wygląda bardzo młodo, więc żeby wziąć go aż za ojca?

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
monimyszek uważajcie na siebie! Właśnie po ostatnich atakach tak sobie myślałam, że do Francji jednak też bałabym się jechać... Szkoda, że idzie to w takim kierunku
Ja uważam, że tego typu tragedie teraz już mogą zdarzyć się wszędzie. Zresztą co tu dużo mówić jak nasi sąsiedzi prowadzą wojnę... Moja mama bardzo nie lubi mojego toku myślenia w tej sprawie, ale mój zmysł podróżniczy jest chyba silniejszy niż strach
Tym bardziej jest mi przykro, że - nie wiem czy pamiętacie - od wielu lat jeżdżę na wakacje do Tunezji. Mam tam wielu przyjaciół, z którymi spotykam się co roku... a są to ludzie, których znam naprawdę wiele lat, bo niektórych już 8. To naprawdę normalni, fajni ludzie (a wkłada się ich często do worka o nazwie muzułmanin i islam) Jeżdżę do Sousse, czyli miejsca, w którym był atak. Uważam, że to tak (tutaj powinny pojawić się przekleństwa) złe i niesprawiedliwe, że robi się im coś takiego... Francja dalej będzie "potęgą", ale w Tunezji niestety wiele się zmieniło. Masa ludzi straciła właśnie pracę, bo przecież ten kraj (przynajmniej ta część) żyje głównie z turystyki...

Edytowane przez naciulatko
Czas edycji: 2015-07-07 o 22:35
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując