Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O ciążę się staramy i o dzieciakach gadamy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-07, 12:43   #1261
bazile
Zadomowienie
 
Avatar bazile
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 398
Dot.: O ciążę się staramy i o dzieciakach gadamy :)

witam sie
Isiu Ty to powinnas otworzyc
klinike dla zwierzat.Tak dbasz o swoje Zwierzatka.Biedna kotka ze nie ma poczucia w glowie,ze musi urodzic.Oby kiedys przez to i jej sie nie ucierpialo.Jak sie maja kocieta?
Kurcze Ty to masz dobre podejscie do swojej Agaty,zaufanie to podstawa,bez niego daleko sie nie zajdzie.Jak tam wrazenie po wypadzieMlodych?

Jesli chodzi o roczki to u nas ludzie daja na msze w intencji dziecka i potem jak ktos chce to robi poprostu urodziny w domu.
Wspolczuje Wam Dziewczyny przejsc z Tesciami.Jak narazie nie wiem co to znaczy na wlasnej skorze i mam nadzieje,ze tak pozostanie.

Czarna kciukasy za staranka!
Magdam a wrzucilas troche na luz i masz wiecej czasu na odpoczynek? Wow z ta krwia niezle koszta,ja ogolnie chcialam oddac do banku biorcow,ale przy Szonie polozna zapomniala ja pobrac,a przy Adzie nie bylo czasu.Bradzo chcialam wspomoc jakies dzieciatko,no ale poszlo na marne..
MoniaR. jak tam Wasze staranka?
Maru jak u Was?
Anteria a Ty jak sie czujesz?

Dziewczyny conpowiecie mi na temat szczepionki na meningokoki?
Niedawno weszla jakas nowa w 4 dawkach ( koszt zwalajacy 400 zl za kazda) tj Bexero, Ada ma miec firmy Baxter w 2 dawkach,ale babka namaiwa mnie na ta nowa,ja ogolnie nie jestem za nowosciami,wiem ze byly przebadane,ale na dluzsza mete nie wiadomo jak to z nia bedzie.

Upaly faja w kosc Adzie,popoludniami sama nie wie co chce,wiec od kilku dni mamy " zabawe".
Chwalilam Szona za kazdym razem jak wracal z przedszkola,a dzis byla tragedia.Panie powiedzialy,ze to nie byl Jego dzien,plakal,a jak mnie zobaczyl przy odbiorze to wpadl w jeden wielki lament placzu,wszyscy Go slyszeli.Tak mi sie zalil.
Moze tak bylo,bo byla dzis tylko dwojka dzieci,babeczki wziely 4 ze starszakow,no ale...
__________________

bazile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując