Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-12, 16:52   #4748
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Moja aktualizacja. Końcówki poleciały w czerwcu, teraz czekam na jesień żeby pozbyć się reszty rozjaśnianych. Naturalne nabrały fajnego odcienia ale przez słońce są lekko wysuszone :/ Co do całości to puch puch puch. Przez ten upal żadne maski, oleje czy inne specyfiki nie pomagają na puszenie włosów. W sumie to czekam już na zimę :P Zdjęcie bez lampy w naturalnym świetle. Szczerze mówiąc to na te końce sianowate patrzeć nie mogę

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
miszona to przybij 5, ja mam juz 33 chyba najbardziej "wiekowe" jesteśmy na tym wątku
I ona gratulacje!tez bym chętnie obejrzała jakieś zdjęcie

u mnie wczoraj w końcu był GOOD HAIR DAY maska aloesowa robi cuda na mojej głowie, uzyłam jej dopiero 2 raz i juz widze różnicę, nie wiem tylko czy nie przesadzam, bo znów maske miałam ponad godzine na włosach, jak juz tak je umyje (wczoraj akurat podebrałam córci szampon Johnsons'a) to maska z keratyną mieszam, na to czepek (wiem że upały, ale inaczej włosy mi sie rozłaża) i tak się zajmę czyms w domu, przypominam sobie po godzinie i włosy w końcu myje
włoski fajnie się zakręciły,wysuszyłam je dyfuzorem, na konce odrobina olejku i w końcu mi się zaczęły podobać, jestem w 7 niebie
cyknęłam tak fotki, że nawet widać naturalne, chyba mi sie takie ombre troche zrobiło
Co to za cudo aloesowe? Ja już Good Hair Day nie miałam od maja co najmniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0083.jpg (50,6 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2015-08-12 o 19:59 Powód: post pod postem
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora