Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Majowe 2015! - część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-17, 20:53   #1295
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez Belka15 Pokaż wiadomość
potrzebuje porady
Czy w czasie ciąży przeprowadzane są badania na wszystkie choroby przenoszone drogą płciową czy należy jeszcze jakieś zrobić? Potrzebuję się przebadac na dosłownie wszystko!
Nie na wszystko na kile.i hiv i chyba nic.wiecej a troche tych chorob jest

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
Omg Belka... Nie wiem, nie wydaje mi się ze byly w ciąży takie badania..



Dorka - u stóp mi sie dzis nie chce [emoji14] walne tylko łapki na szybko zwykłym lakierem Tz obiecał jakiś film dzis wiec szkoda mi czasu na cos więcej



No to ciekawe czemu te wszystkie badania i te wyniki takie kiepski... Moja Lena byla badana tylko w szpitalu, ciekawe co by wyszlo gdybym jej zrobila inne badania... W sumie moze u każdego by cos znaleźli gdyby wszyscy robili badania...
Na razie najgorzej z ta anemia i glowke ze wykreca.no i nie wiadomo co z nerkami bo sa na tyle.male ze ciezko zobaczycna usg

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
na Hiv i kiłę jest na pewno. A nie masz ksera karty ciąży? albo wyników? bo wiadomo jak to z lekarzami, niby powinni zlecać ale różnie to bywa...

koffana jesteś, to i u rąk też z jakimś wzorkiem, bo ja nie umiem

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------


będzie


też się zastanawiam co by było gdyby lekarze zaczęli badać mi dziecko...
No ale przynajmniej przebadaja i w sumie na razie oprocz anemii to wsYatko odrzucaja.
Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Agnes nie krzycz na mnie [emoji14]rosi:- ale dop dziś puściłam Ci mlesio. W czwartek zapomniałam przez ten wyjazd
Spoko ana dwa dni nan mi jeszcze starczy.mloda je nawet zaczela tolerowac i kupy czesciej robi ladne nie czarne bo po mleku nan ha to byly kupy jak smolka.zobacze jak enfamil.zje te dwie puchy a pozniej zdecyduje ktore.jej dawac.bo znowu ma etap ze cyc coraz mniej.tylko na lezaco krolewna by chciala a nigdy tak nie lubila

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Nie robią wszystkich a część chorób aktywuje się kilka miesięcy po zarażeniu dopiero. Więc jak masz jakieś obawy to bym się na wszystko od a do z przebadala. I dorzuc do tego wymaz z pochwy w kierunku hpv i powtórna cytologie.
Zgadzam sie hpv jeszcze zrob i cyto tez nie zaszkodzi
Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Tiny love i jest ok potem mozna ja przerobic na lampke.


Kochane pomozcie.
Martwie sie tak na serio. Wczoraj mowilam wam o mojej marudzie mowilyscie ze to skok. Ok. Ale dzis np maly tak krzyczal a wlasciwie wrzeszczal ze nawet butli nie ciagnal - a zawsze dzialala na niego uspokajajaco. Wygladalo ze go cos boli myslalam ze to juz nie kolka bo bylo ok przez kilka dni.
A wieczorem znow byl wrzask ponosilam uspokoil sie a jak odkladalam to znow. Powiedzialabym ze to maruda bo na raczki chce ale ten rodzaj placzu byl straszny taki jakby cos bolalo, no kurde nie wiem co jest mojemu dziecku
A co mnie martwi to to ze przed kazda drzemka marudzi i poplakuje a jak dostaje smoka to tak go ssie bardzo intensywnie i oczy wywraca do gory i nie wiem czy to jest normalne?
A moze jak tak viaga smoka to jeszcze glodny

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora