Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gust vs uroda
Wątek: Gust vs uroda
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-23, 13:48   #22
Piotrek_1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 34
Dot.: Gust vs uroda

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Oho, kolejny, który wie lepiej, od nas, co się nam podoba.

Naprawdę nie wiem, dlaczego zakładasz, ze kobiety powinny się uganiać za nieciekawym, sfrustrowanym, nie potrafiącym podreślać swoich zalet facetem?
Tak samo jak faceci nie będą się oglądać za zaniedbanymi, zmierzłymi, sfrustrowanymi kobietami.

Jestem cholernie zadbany, ubrany dobrze, ale rysów twarzy nie oszukam. Skąd te seksowne spojrzenia na przystojniaczkow skoro to nie ważne ?

Jeśli piszesz z tymi laskami w takim tonie, jak z nami, to się nie dziwie, że uciekają.
O czym ty mowisz? Przeczytalas ze zrozumieniem? Piszę to samo z dwoch kont-realnego i falszywego. Na realnym zero zainteresowania, na falszywym same sie proszą o jeszcze.
A ton mam taki ostry i agresywny tutaj i teraz. Najadłem się antydepresantów i wylewam z siebie wszytsko co uważam o zakłamaniu płci pięknej.
Skąd taki ruch w wątku o operacji tyłka, biustu, robieniu ud ? Bo tylko pstro w głowie macie. Facet ma być odpowiedzialny za wszytsko i być "fajny"(czyli albo przystojny, albo silny, dominujący, z pozycją spoleczną). Książka o greyu zrobiła wam wieksze siano z mozgu niż ewa chodakowska
Piotrek_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując