Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "kwintesencja wizażu" wątek rozrywkowy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-24, 19:10   #925
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: "kwintesencja wizażu" wątek rozrywkowy.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
skazana, jestes monotematyczna i wyrzucają cię z większości grup odchudzaniowych za to samo: jesteś parówą, za mało jesz, za malo siłki, więcej białka, za mało bierzesz na klate, etc.
ja już dawno skończyłam z tobą wojować bo nie mam siły na te gównoburze, ale ty chyba za punkt honoru przyjęłaś zrobić z każdej 80 kg czystych mięśni xD
jakimś cudem nie wyrzucają mnie z grup, a sama z nich rezygnuję, bo np. robienie głodówek nie odpowiadają moim standardom zdrowego odchudzania. zresztą, żeby było śmieszniej - niektórym trudno przyjąć krytykę, ale moje prorocze słowa się spełniły jak mówiłam np. o jojo po głodówkach.
akurat to czy ktoś ćwiczy na siłowni to pikuś. ruch to nie tylko targanie żelastwa, ale niektórym chyba trudno to zrozumieć.
a w kwestii diety - jeśli ktoś się zna bardziej na temacie to powie to co ja. osoby zajmujące się dietą u osób ćwiczących (przynajmniej minimalnie) mają lepsze efekty odchudzania niż "normalni" dietetycy. mimo większej podaży kalorii. o czymś to jednak świadczy.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
zawsze mam ochote powklejać im linki do siebie wzajemnie

wizażowa randka w ciemno.


- kolesie ze stulejką w wieku 30+
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując