|
Dot.: Za milijony cierpią katusze, a imię ich 40 i 4.
[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;52590809]Nie przewidzisz dlatego IMO warto dmuchać na zimno i przynajmniej w tej kwestii oszczędzać dziecku przyszłego wstydu.
A wiesz co jest najgorsze? Mam małe znamię na klatce piersiowej. Kiedyś ciotka (która była podczas tych wakacji) zapytała się mnie czy to znamię się nie rozrosło. Okazało się, że ma kopie tych zdjęć. Nie powiem jak się poczułam. Byłam bardzo wstydliwą nastolatką, długo to przezywałam.[/QUOTE]
nie twierdzę, że każdy dzieciak ma latać półnago, bo ja tak uważam, tylko, że nie demonizujmy rodziców dzieci co latają, bo dzieciaki są różne, a przez kilka lat to się człowiek zmienia jak cholera i tak czy siak zawsze sie czegoś z dzieciństwa wstydzić będziesz, więc przemocą psychiczną to nie jest.
to kwestia tego, że ciotka nie ma taktu, po prostu, większość młodych dziewczyn się czuje niekomfortowo ze swoim ciałem i zadawanie takich pytań jest generalnie nietaktowne, nieważne czy miałaby te foty czy nie. też bym w wieku nastoletnim nie chciała aby mnie ciocie pytały czy pieprzyk nad sutkiem się rozrósł czy nie, a nie mam problemu z tamtymi fotami z dzieciństwa.
---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------
lise, ja od zawsze uważałam, ze do pewnego wieku dzieci powinny być trzymane w klatkach w domu dopóki nie znormalnieją XD
|