Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-06, 13:51   #80
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ja przestałam farbować właśnie przede wszystkim na uczulenie. Ale włosy na długości co jakiś czas farbuję, staram się przy tym, żeby farba nie dotykała nigdzie skóry. Ale też u mnie reakcja alergiczna nie była tak silna jak u Ciebie. To może warto pomyśleć o jakichś płukankach żeby zniwelować żółć?
wiem, ja też farbowałam tak, żeby nie tknąć odrostu, ale te średnie-ciemne blondy bardzo szybko się spierają z wysokoporowatych blond włosów. parę dni temu, miałam pomysł, żeby pofarbować całe włosy czymś ciemniejszym z poziomu 6-5, z czasem włosy wypłukałyby się do ciemnego blondu. dobrze, że mi się to nie udało, szkoda by było tych 5 miesięcy. zgadzam się z tym, że trzeba przeczekać jakoś ten okres jesienno-zimowy. na szczęście będzie szaro, buro i zimno. wszyscy będziemy chodzić w czapkach i szalikach, a na wiosnę będziemy się cieszyć długimi odrostami

próbowałam kiedyś płukanek, ale zawsze wychodziło bardzo szaro-fioletowo. możliwe, że rozrabiałam z wodą w jakiś słych proporcjach
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2015-09-06 o 13:53
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując