Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-08, 20:51   #3461
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Byłam u gina na mam nadzieje ostatniej wizycie. Równo za dwa tygodnie termin jeśli nie dotrzymam to ok jeśli dotrzymam to na 25 mam iść na wizytę po skierowanie na patologie, a to będzie tylko 3 dni po terminie. Igor przestał tak intensywnie rosnąć i teraz waży 3700. Wiec do 4 dojdzie, ale pewnie nie więcej. Wiec jestem pełna optymizmu. Poszłam potem na zebranie do szkoły, jak wyszłam to w domu płakałam jak koza. Teraz nie trudno żebym się zdenerwowala, ale w pierwszej klasie nie było żadnych problemów w szkole! Żadnych!
A tutaj kilka dni szkoły i juz skargi. . Ze przeklina, że gada sam do siebie, nie uważa na lekcji, i nie chce ćwiczyć na wf. :/ nienwiem dlaczego tak się zachowuje, te przeklina nie to chyba z podwórka poszło bo kilkanaście razy już słyszałam na podwórku jak dzieci dają.. zabrałam mu na tydzień tablet a i tak serce moje krwawi.
Mój pięciolatek ostatnio zaczął rzucać brzydkimi słowami i okazało się, że właśnie załapał od kolegi, z którym bawił się dzueń w dzień przez 2 tygodnie sierpnia. Odizolowałam go i zadziałało
Myślę, że to inne zachowanie dzieci może być spowodowane zbliżającymi się zmianami... Ja się boję co to będzie jak minie pierwszy zachwyt młodszym bratem...

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Wszystkie takie na poprawe humoru i pozytywne nastawienie

Bóg nigdy nie mruga. Ta była w pakiecie z Jesteś cudem.
Szczęście na dzień dobry. Ta pozycja jest o Francuzkach i ich sposobie na życie
Recepta na miłość, czytałam już jedną pozycję tej autorki i nawet przypadła mi do gustu.
Uwielbiam wąchać nowe książki. Teraz, ze względu na góry książek czekających na przeczytanie, kupuję mniej dla siebie, za to synkowi duuuuużo Mam wiele swoich książek, a oprócz tego, jako że pracuję w bibliotece, mnóstwo wypożyczonych pozycji
Fajne pozycje kupiłaś- na odprężenie i na dobry nastrój

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak doglądały tego czopa a powiem Wam, że znam przypadek kobiety która dopiero w szpitalu przed PIĄTYM porodem wiedziała kiedy straciła czop.

A ja mam taką zgagę, że mleko nie pomaga. jutro spytam lekarza o jakieś tabletki.
Do tego twarz mi spuchła, dłonie aż palce mnie bolą.
Aaaaa mam dość.
To ja w takim razie mam jeszcze 3 szanse

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Klub to klub, on chyba nie jest przypisany do poczekalni/odchowalni tylko zostaje tak jak jest? Nie wiem szczerze. A co do wątku to jak wszystkie urodzą to następny wątek zakłada się już na odchowalni. Pewnie następny będzie juz właśnie tam choć jakoś nie czuje ze poród nadchodzi, pewnie przenoszę może i do października :/
Taaak, klub to klub i nie jest przypisany do żadnego wątku
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora