Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-10, 14:59   #3832
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Hm, ja się nie zgodzę

Pierwsza i najważniejsza rzecz to moim zdaniem wiedzieć z kim się wiążę jeśli widzę facetów, którzy w domu nie robią nic, prasuje im mama a sprząta siostra to ja się od takich po prostu trzymam z daleka. No rozumiem wielką miłość, wtedy można próbować, ale to chyba od razu widać na ile ktoś jest elastyczny.

Ja bym nie nazwała tego wychowywaniem, ale hm... wspólnym ustalaniem obowiązków, wymagań. Faceci mają zazwyczaj mniejszą potrzebę porządku i w sumie ja też się do tego trochę nagięłam. Że on nie wpadnie sam na to, że piekarnik w środku też trzeba umyć - bo tam nie zagląda i w ogóle go to nie obchodzi Myślę, że jak facet jest jako tako w domu nauczony, że o porządek dbają wszyscy, to chyba wystarczy na początku wspólnego mieszkania ustalić, co kto robi, na czym komu zależy. Szkoda życia na walkę o skarpetki... my na początku strasznie walczyliśmy o takie pierdoły. Ale ja zrozumiałam, że ważne jest nie tylko to, żeby on zaakceptował swoje obowiązki, ale też ja muszę zaakceptować, że nie jestem jego mamą i nie rządzę i on może czegoś czasami nie zrobić i świat się nie zawali.

Dostałam chustę. Niby taka prosta w obsłudze, kółkowa, a jakoś nie umiem takiej kieszonki na dziecko z niej zrobić. Muszę pokombinować.
No i oczywiście trzeba ją wyprać?
mycie piekarnika, no mój w życiu by na to nie wpadł
raz po jednej kłótni o bałagan w kuchni, mój się poskarżył, że robię awanturę o okruszki i że wymagam sterylnych warunków w kuchni



a i mam pytanie, wiecie może jak rozpoznać wody płodowe? wróciłam do domu i miałam mokre majtki, pomyślałam, że może popuściłam, ale nie pachnie jak siusiu. Założyłam wkładkę i ona po kilku minutach jest mokra.
Czy mam zacząć panikować??
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora