Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka karma dla maltańczyka?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-25, 06:31   #3
Noah95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Jaka karma dla maltańczyka?

Cytat:
Napisane przez bangsa Pokaż wiadomość
Mój pies aktualnie dostaje karmę bezzbożową Taste of the Wild. W tej cenie chyba jedna z lepszych karm. Karmy bezzbożowe zdecydowanie polecam.
Kupowaliśmy też karmę Markus-Muhle ale mój pies jest już staruszkiem, a karma ta jest wytłaczana na zimno i ma trochę zbyt twarde granulki - ale skład ma fajny, polecam szczególnie dla alergików
Z Royala bym zrezygnowała. Cena wg mnie nie adekwatna do jakości, przereklamowana
Brita osobiście nie testowałam i karm z dużą zawartością zbóż, bo nie widzę sensu płacenia za 20-50% pszenicy, kukurydzy czy mąki.
Z Brita na szybko znalazłam taką karmę, jeśli nie ma uczulenia na kuraka to chyba jest spoko ,,Brit Petit Chicken& Cranberries"
Najważniejsze to nauczyć się czytać etykiety. Tutaj jest to przystępnie opisane http://www.swiatczarnegoteriera.repu..._etykiety.html
Tak też własnie słyszałam, ja ogólnie zdecydowałam się na Royal, ponieważ moja siostra mi ją poleciła (ma yorka), a jej zaś polecił weterynarz. Na pewno przejrzę te karmy, które poleciłaś Dzięki wielkie
Noah95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując