Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O ciążę się staramy i o dzieciakach gadamy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-29, 08:07   #1659
bazile
Zadomowienie
 
Avatar bazile
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 398
Dot.: O ciążę się staramy i o dzieciakach gadamy :)

Monini a jak Wasze nastroje? Jak sie czujesz przed kluciem? W sumie jestes obeznana z igla,to pewnie pikus dla Ciebie
Isiu tez wybralabym sie na grzby,u nas to wrodzone.Rodzice zawsze jezdzili na grzyby.Mama uwielbiala dreptac po lesnej ciszy i miec z tego takie korzysci.Ja niestety od paru lat nie mam mozliwosci wybrania sie,ale jakby sie tylko nadarzyla to skorzystala ym.

Niestety,dzieci czerpia ze spotkan z innymi i dobre rzeczy i niestety te. zle.Teraz jeszcze bardziej widzimy to po Szonie.Ale caly najwiekszy plus tego przedszkola to postep z jedzeniem.

Czarna jak Siostra z Dzidzia? Bylas w odwiedzinach?

Ola jak sie czujesz? Czujesz radosc z nadchodzacego wydarzenia?
Magbes u mnie w domu tez krolowaly domowe przetwory,teraz nie mam gdzie tego trzymac.Ale kiedys jak juz gdzies na stale osiadziemy i mam wielka nadzieje,ze we wlasnym domku,to na pewno bedzie wielki kat na sloiki.

Staraczkijak tam Wasze nastroje staraniowe? W jakich dniach jestescie? Ktora bedzie testowac?
Dziewczyny podpowiedzcie mi co zrobic w prezencie dla Tzta,cos wlasnorecznego?
Jeden pomysl mam taki,ze wycinam dlonie Tz,Szona i Ady i naklejam jedna na druga i w ramke.
__________________

bazile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując