Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O ciążę się staramy i o dzieciakach gadamy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-30, 08:35   #1664
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 831
Dot.: O ciążę się staramy i o dzieciakach gadamy :)

Cytat:
Napisane przez bazile Pokaż wiadomość
Monini a jak Wasze nastroje? Jak sie czujesz przed kluciem? W sumie jestes obeznana z igla,to pewnie pikus dla Ciebie
Isiu tez wybralabym sie na grzby,u nas to wrodzone.Rodzice zawsze jezdzili na grzyby.Mama uwielbiala dreptac po lesnej ciszy i miec z tego takie korzysci.Ja niestety od paru lat nie mam mozliwosci wybrania sie,ale jakby sie tylko nadarzyla to skorzystala ym.

Niestety,dzieci czerpia ze spotkan z innymi i dobre rzeczy i niestety te. zle.Teraz jeszcze bardziej widzimy to po Szonie.Ale caly najwiekszy plus tego przedszkola to postep z jedzeniem.

Czarna jak Siostra z Dzidzia? Bylas w odwiedzinach?

Ola jak sie czujesz? Czujesz radosc z nadchodzacego wydarzenia?
Magbes u mnie w domu tez krolowaly domowe przetwory,teraz nie mam gdzie tego trzymac.Ale kiedys jak juz gdzies na stale osiadziemy i mam wielka nadzieje,ze we wlasnym domku,to na pewno bedzie wielki kat na sloiki.

Staraczkijak tam Wasze nastroje staraniowe? W jakich dniach jestescie? Ktora bedzie testowac?
Dziewczyny podpowiedzcie mi co zrobic w prezencie dla Tzta,cos wlasnorecznego?
Jeden pomysl mam taki,ze wycinam dlonie Tz,Szona i Ady i naklejam jedna na druga i w ramke.
tak,,,kat na sloiki musi byc... w nowym domku mma mala spizareczke i tam beda polkiod podlogi do suuuuuuuufitu beda sloiki ;P
Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
hej wam
magbes już konsultowałam z dwoma innymi wgl za czytanie w necie "historii"itp dostalam opiernicz i mam zakaz czytania
-
bazile u mnie@ wiec przerwa a w październiku mam jeszcze usg tarczycy i nie wiem czemu boję się,że coś pokaze
i inni lekarze potwierdzaja teze tegio pierwszego? jelsi takto nie m co myslec... a o necie i historiach netowych tez cos wiem,,,i czasem wole nie czytac

Cytat:
Napisane przez czarna_mala Pokaż wiadomość
Witam wieczorową porą

U nas było wczoraj wieczorem hot nawet bardzo hot...poszłam wieczorem do naszego domu z Małżem, żeby zobaczyć jak idą prace remontowe i okazało się, że wizja moja jest calkiem inna niż wizja Małża, a że on częściej bywa, to zaczęli robić po jego myśli no i tak na szybko trzeba było wymyśleć wczoraj kompromis...było ciężko ale kompromis osiągnięty. Połączyliśmy wizję elementów dekoracyjnych moich i Małża

Monia kiedy wybieracie się na urlop do teściów? jak tam Iwuś? Chodzi już sam?

Linka co tam u Ciebie i Gusiaka? Jakieś nowe umiejętności? Brakuje mi tu Ciebie babo

Magdam rodzisz?

Ola stresik jest?

Anteria jak tam Raduś rozgadał się? A Ty jak tam? Znasz już płeć? Czujesz już ruchy?

Bazile myślę że trzeba dać Szonusiowi czas do końca października o wtedy podjąć decyzję co dalej. Jeśli nie macie ciśnienia to nie ma co stresować Szona, choć miałby łatwiejszy start w przedszkolu w De, no ale nie coś kosztem czegoś
A tak wogóle to miałyśmy spotkać się we wrześniu i zleciało może jakoś w listopadzie damy radę [emoji14]rzytul:

Czuję się mega zmęczona i znużona, aż zrobiłam dziś insulinę w obawie, że to moje cukry powodują takie złe samopoczucie, ale ku mojemu zdziwieniu insulina w normie więc nie wiem co jest grane, ale na wszelki wypadek kupiłam magnez i zacznę od jutra łykać

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
a nie wiesz jaki to dc czy po owulce czy moze sie cos kluje? stad zmeczenie?
dzien dobry.. siedze w pracy z i podgryzam suszone jabluszka ktore mi sielekko przesuszyly i sa twarde... te lepsze zostawilamDominice bo bardzo lubi a te gorsze zjadam i kolejnych staram sienie pzesuszyc;P
magbes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując