Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-30, 15:51   #65
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Listopadowaa wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Polska nie jest taka zła jak o niej mówią: w końcu ludzie żyją i sobie radzą. Bardzo wielu radzi sobie świetnie.

Mąż szaleje w ogrodzie. Byliśmy dziś kupić kilka roślin, żeby zagospodarować przestrzeń przy tarasie. Nad resztą ogrodu będziemy myśleć wiosną.

Widziałam fajne poduchy w pepco. Mąż by mnie chyba zabił jakby zobaczył nowe. Upchnęłam już je gdzie się tylko dało
Dokładnie A bezrobocie nie jest aż tak niskie. Życie tylko trochę drogie ale można dać sobie spokojnie radę Patrząc na znajomych nie jest tak źle, budują się, biorą śluby, jeżdżą za granicę. Za granicą też przecież nie jest lekko i kolorowo

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o sprzęty agd to lepiej brać wszystko jednej firmy i wtedy masz ten sam odcień czerni czy srebra.
Dobrze wiedzieć, ale my do kuchni będziemy brać raczej wszystko w zabudowę.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam poduchy Dziś widziałam fajne z LM W ogóle cały dzień spędziliśmy w sklepach z wyposażeniem, myślałam że będzie mi to sprawiać mega radość, a mówiąc szczerze zaczyna mnie to już drażnić i marzę o tym, żeby wszystko było już gotowe Nie myślałam, że będę mieć problem z wyborem sprzętu AGD, a mam bo okazuje się że jest kilka, jak nie kilkanaście odcieni srebra To samo z drewnem, rzadko się zdarza, żeby jakieś meble w całej serii mi się podobały (a to stół nie taki, a to komoda beznadziejna) i tylko chodze i dopasowuje wszystko do siebie grrrrr... Ale kolory na ściany już wybrane, narożnik, ława, szafy, komoda, panele, płytki do kuchni i drzwi, a no i lampy
Jestem podobna jeśli chodzi o podejmowanie decyzji
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując