Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 20:08   #76
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
W łazience mamy jeszcze ten sam gres tylko w bardzo jasnym beżu. To jest dopiero masakra w utrzymaniu czystości. Ręka Boska nade mną czuwała, gdy wybierałam, który ma iść na cały parter a który tylko do łazienki

Widzę, że dużo masz z Beko. Kilka lat temu zaryzykowaliśmy i kupiliśmy z tej firmy pralkę (wtedy nie była to firma bardzo popularna, jeśli nawet nie nowa) i jesteśmy zadowoleni


Nam odradzali pralki Boscha, bo podobno łożyska siadają. Nie ufam w pełni sprzedawcom w sklepach i wolę sprawdzać opinie w necie. Poszperaj i poczytaj opinie ludzi, którzy kupili LG i korzystają.

A jaki chciałabyś okap? My kupowaliśmy przez internet, bo w sklepach nie było nic co nam odpowiadało a nie chcieliśmy brać byle czego, byleby mieć.

A co z tą mikrofalówką?

Moja siostra ma na całym parterze kremowy gres właśnie lakierowany i jest w sumie zadowolona Ciekawe od czego to zależy.

Sporo osób mi tą firmę polecało, teraz na mieszkaniu (wynajętym) mamy pralkę Beko i generalnie jest fajna, szkoda tylko, że właścicielka kupiła 3,5kg... Ale nawet jak załadowałam do niej koc o wymiarach 2mx2m, który po zamoczeniu na pewno miał grubo ponad 3,5 kg to wyprała go bez problemu

Jeśli chodzi o tą pralkę z LG to opinie ma bardzo dobre (zawsze wszystko sprawdzam w necie, takie zboczenie), więc w sumie sama nie wiem

Okap chciałabym jakiś mały który wkomponowałby mi się między górne szafki i nie był zbyt widoczny

Nie lubię mikrofalówke, są niezdrowe, ale tż się uparł, stwierdził, że to jedno to chyba może sobie wybrać

A Ty masz już cały domek/mieszkanie skończone?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując