Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-30, 20:45   #78
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Może nie ma kota? Nasz ciągle gubi sierść, więc myślę intensywnie nad robotem, który sam odkurza

Skoro ma bardzo dobre opinie a Tobie się podoba to nie słuchaj ani teściowej ani pana sprzedawcy. Wiesz jak to jest ze sprzedawcami, może akurat chce wcisnąć Ci coś co się nie sprzedaje

Wolnostojąca czy w zabudowie?

Zostały jeszcze do zrobienia schody. W sumie to one już są, stolarz miał je montować w sobotę, potem przełożył termin na środę i niby ostatecznie ma się to odbyć jutro Jest jeszcze kilka drobnych rzeczy do zrobienia: gdzieniegdzie wiszą kable, trzeba zmienić system podciągania i opuszczania rolet z ręcznego na elektryczny (nie znoszę tych dyndających elementów i wiszenia na sznurku przy podnoszeniu rolet od okien tarasowych ) i zawiesić grzejniki w sypialniach i drabinki w łazience.
Pracujemy też nad ogrodem. Kupiliśmy roślinek, nasadziliśmy i zostało nam czekać, aż się pięknie rozrosną

No nie, kota nie ma

Zawsze mnie interesowało na ile te roboty zdają egzamin Ale przy kocie to mogłoby być zbawienie... Chociaż mnie bardziej niż sierść (a mam długowłosa) wkurza to, że wychodząc z kuwety na łapach wynosi żwirek i roznosi po panelach, w nowym lokum muszę coś wymyślić, nie wiem, wycieraczkę mu zamontuje czy coś...

Do wyboru pralki mam jeszcze z jakieś 2 miesiące, ale dzięki za podpowiedź, nie pomyślałabym że sprzedawca może mi wciskać coś co mu się nie sprzedaje, chociaż nie powiem bo polecał mi Beko i Whirlpool Ajjjj naprawdę chciałabym żeby już wszystko było gotowe bo średnio cieszą mnie takie zakupy

Mikrofalówka wolnostojąca

Grunt, że da się już mieszkać Duży masz domek? I chyba mieszkasz za granicą tak?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując