Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 09:26   #1580
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez nieznanaala Pokaż wiadomość
Hej!
5.09.15 kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem+nie skończył we mnie. Był to dzień po miesiączce, która trwała ok. 5 dni. Moje cykle są nieregularne, od ok. 21-26 dni. Mój okres nastąpił 22.09 i trwał do ok. 26.09. Normalnie bolał mnie brzuch, piersi, wszystko tak jak na okres, normalnie obfity, kolor zawsze ten sam wiec nie ma możliwości żeby było to jakieś plamienie występujące w ciąży. Nawet robilam test ciazowy 11 dni postosunku i wyszedl negatywny, nawet zadnego cienia. Wczoraj zaobserwowalam żółtawy średnio rozciagliwy sluz, nie taki jak w czasie owulacji, 3/4 mniej rozciągliwy. Dzisiaj mam tzw. Suchość. Ale od kilku dni jest mi jakoś niedobrze, nie wymiotuje, nic. Mozliwe ze jest to spowodowane stresem przed egzaminami i ogólnie, czuje presję (rodzice, oceny, chłopak dziwnie się zachowuje i czeka mnie z nim poważna rozmowa). Okres powinnam dostać za ok. Tydzień. Czy jeśli możliwość ze jestem w ciąży mimo tych wszystkich rzeczy? Czy te lekkie nudności są spowodowane nadchodzącyn okresem? Pomożecie?
Jesteś w ciąży. Kupuj wózek.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora