Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-11, 09:35   #409
blindness_94
Zadomowienie
 
Avatar blindness_94
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 141
GG do blindness_94
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Ta wszystkie dzisiaj urodzą i zostanę sama



A co do objawów, to wszystko jest teraz podejrzane i pewnie nawet żaden ginekolog nie powie Ci na pewno czy to coś oznacza czy nie ta nieprzewidywalność porodu jest najgorsza w całej ciąży.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------





Obserwuj czy to tylko trochę plamienie od rozwierającej się szyjki czy więcej tej krwi

Tośka, ja tez na Ciebie czekam . Nie martw sie, sama nie zostaniesz . Tak mi sie w ogóle fajnie w szpitalu siedzi, ze chyba tu zostane i poczekam na Was wszystkie.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Według legendy Juliusz Cezar tak się urodził, ale ogólnie historia i etymologia cesarskiego cięcia jest mniej fajna


Jak sobie radzili? Natura sama dawała radę, a jak nie dawała, to następowała selekcja naturalna
Ale powiem Wam, że jak mnie podczas akcji porodowej rzucało na glebę, a najłatwiej mi było znieść bóle siedząc na kibelku albo na czworakach na glebie, to tak sobie pomyślałam, że jednak ludy pierwotne itd mają rację, najwygodniej się pewnie rodzi w kucki

To co? Następne dziecko rodzisz na polu ?

Ale bym chciała, żeby dali mi cos nasennego... To czekanie na wywoływanie jest koszmarne .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.10.2015
blindness_94 jest offline Zgłoś do moderatora