Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zrozumieć faceta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-27, 07:38   #17
Elias
Przyczajenie
 
Avatar Elias
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Zrozumieć faceta

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Przecież jej w ogóle nie zrozumiałaś, skoro pytasz:

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni pNiost napisano o 11:21 ----------

SEKSU. Kilka osób Ci to napisało.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Przyjmij to do wiadomości.
1. Zrozumiałam jasno i wyraźnie czego on chce, dlatego napisałam, że dziękuję za pomoc.

2. Umiem czytać, wiem co ,,kilka osób napisało''. Dotykanie i spacer to jedna sprawa, a rozmowa to całkiem inna. Przynajmniej dla mnie.

3. Dlatego napisałam, że rozumiem i się z tym pogodziłam.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość

''3/4 z nich zaczyna się wtedy sama pchać.''

'' ale gdzieś tam w tle myślisz, że może jednak on zmienia zdanie''.

1. Nie mam zbyt dużego doświadczenia w takich sprawach więc możliwe, że się na to złapałam, dlatego tytuł posta to ,,Zrozumieć faceta'' i napisałam, że może ktoś mi to wytłumaczy i pomoże zrozumieć sytuację.

2. Byłam zdezorientowana trochę, ale żeby mieć nadzieję by zmienił zdanie, po tym jak powiedział, że nie jestem w jego typie musiałabym być w nim zakochana/zauroczona/ zdesperowana czy coś takiego, ja go po prostu lubię ( w sumie teraz to już nie wiem). Na początku znajomości przyszedł taki moment, że pomyślałam ,,a może coś by z tego wyszło'' ale nie wyszło - on nie chce - ja się nie chcę narzucać. ,,Koledzy'' dla mnie znaczą, że jesteśmy tylko kolegami dlatego cały ten post - dlaczego zachował się tak jak się zachował. Dlatego prosiłam o pomoc w zrozumieniu sytuacji.
__________________
,,Kiedyś znajdę właściwe słowa i będą one proste''

Edytowane przez Elias
Czas edycji: 2015-10-27 o 07:36
Elias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując